Шановні мешканці села!

На виконання пункту 2 протоколу засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС  Липовецькоїдержавної адміністрації від 18 квітня 2020 року №13, поминальні дні 25-26 квітня 2020 року переносяться на 06 червня 2020 року (Троїцька поминальна субота) та розпорядження сільського голови «Про  необхідність введення додаткових обмежувальних заходів для відведення загрози та забезпечення безпеки і  здоров’я громадян на період поминальних днів в Зозівськійтериторіальній громаді» 32/01-7 від 21.04.2020 р. прийнято рішення:

1. Обмежити доступ громадян до кладовищ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року, крім здійснення обрядів поховань з дотримання заходів  особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

2. Розмістити на входах на кладовищ оголошень про тимчасове обмеження щодо їх відвідування.

3. Припинити рухтранспорту до кладовищ, крім  вантажних автомобілів, спецтехнікита транспорту, задіяногов обрядах поховання.

4. Посилено інформувати населенняпро заборону відвідування кладовищу період  з 20 квітня по 03 травня 2020 року шляхом розміщення повідомлень навідповідних офіційних веб-сайтах та дошках оголошень.

5. Заборонити відвідування населенням лісових масивівна території територіальної громадиу вихідніта святкові дні.

«Сподіваюся на розуміння з боку мешканців села. І закликаю: перенесіть поминальні обряди на іншу дату,06 червня 2020 року. Залишайтеся вдома, просто розгорніть сімейний альбом і згадайте близьких, які пішли з життя.

Від відповідальності кожного з нас залежить, як скоро закінчиться карантин і ми всі зможемо повернутися до звичного ритму. Зустрічатися один із одним, дотримуватися звичаїв і віддавати шану померлим».

З повагою сільський голова