ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів  на 2020 рік»

Проект регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення  місцевих податків та зборів  на 2020 рік».

Розробник проекту - Виконавчий комітет Зозівської сільської ради.

Мета проекту - встановлення на території Зозівської сільськоїї ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 22525, с. Вінницька область Липовецький район с. Зозів, вул. Соборна, 41;

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення в друкованих ЗМІ.