ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів  на 2021 рік»

Проект регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення  місцевих податків та зборів  на 2021 рік».

Розробник проекту - Виконавчий комітет Зозівської сільської ради.

Мета проекту - встановлення на території Зозівської сільської ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 днів за адресою: 22525, с. Вінницька область Липовецький район с. Зозів, вул. Соборна, 41

або на електрону адресу: